225/35R19 88Y Protoura Sport XL

DAVANTI

225/35R19 88Y Protoura Sport XL

225/35R19 88Y Protoura Sport XL

6,200.00 ден

На лагер

6,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022123 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

88

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: