225/35R19 88Y SportContact 6 SSR XL FR

OUTLET 2021
CONTINENTAL

225/35R19 88Y SportContact 6 SSR XL FR

225/35R19 88Y SportContact 6 SSR XL FR

14,380.00 ден

Out of stock

14,380.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501202-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6

Тежински индекс

88

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: