225/35R20 90W MA349 XL

MILEVER
-10%

225/35R20 90W MA349 XL

225/35R20 90W MA349 XL

4,257.00 ден

На лагер

4,257.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503846 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

90

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: