225/35ZR18 87Y DX640 XL

OUTLET 2018
DAVANTI
-30%

225/35ZR18 87Y DX640 XL

225/35ZR18 87Y DX640 XL

4,977.00 ден

На лагер

4,977.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016834-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

87

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: