225/35ZR19 (88Y) Proxes Sport A XL

TOYO
-10%

225/35ZR19 (88Y) Proxes Sport A XL

225/35ZR19 (88Y) Proxes Sport A XL

8,784.00 ден

На лагер

8,784.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500743 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT A

Додадовте производ во Вашата кошничка: