225/40R18 92H Wintoura+ XL

DAVANTI

225/40R18 92H Wintoura+ XL

225/40R18 92H Wintoura+ XL

4,690.00 ден

На лагер

4,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015885 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: