225/40R18 92V FR ALT WIN 3 XL

GENERAL TIRE
-10%

225/40R18 92V FR ALT WIN 3 XL

225/40R18 92V FR ALT WIN 3 XL

4,572.00 ден

На лагер

4,572.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013901 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: