225/40R18 92V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

225/40R18 92V GREEN-Max Winter UHP

225/40R18 92V GREEN-Max Winter UHP

3,490.00 ден

На лагер

3,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504968 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: