225/40R18 92V NOKIAN WR A4 XL

OUTLET 2016
NOKIAN
-60%

225/40R18 92V NOKIAN WR A4 XL

225/40R18 92V NOKIAN WR A4 XL

3,172.00 ден

На лагер

3,172.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010460-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR A4

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: