225/40R18 92V WinterContact TS870 P XL F

CONTINENTAL
-10%

225/40R18 92V WinterContact TS870 P XL F

225/40R18 92V WinterContact TS870 P XL F

8,847.00 ден

На лагер

8,847.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023271 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: