225/40R18 92V WR D4 XL

NOKIAN

225/40R18 92V WR D4 XL

225/40R18 92V WR D4 XL

7,290.00 ден

На лагер

7,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009025 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: