225/40R18 92V WSZer3

OUTLET 2020
PIRELLI
-25%

225/40R18 92V WSZer3

225/40R18 92V WSZer3

6,330.00 ден

Out of stock

6,330.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA008839-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: