225/40R18 92V WSZer3

PIRELLI
-10%

225/40R18 92V WSZer3

225/40R18 92V WSZer3

7,596.00 ден

На лагер

7,596.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008839 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: