225/40R18 92W ALL SEASON XL TA

TAURUS
-10%

225/40R18 92W ALL SEASON XL TA

225/40R18 92W ALL SEASON XL TA

4,329.00 ден

На лагер

4,329.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021319 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: