225/40R18 92W MA349 XL

MILEVER
-10%

225/40R18 92W MA349 XL

225/40R18 92W MA349 XL

3,141.00 ден

На лагер

3,141.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503837 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: