225/40R18 92W PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

225/40R18 92W PremiumContact 6 XL FR

225/40R18 92W PremiumContact 6 XL FR

6,723.00 ден

Out of stock

6,723.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 005221 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: