225/40R18 92W RXMOTION U11 RFT XL

OUTLET 2020
ROADX

225/40R18 92W RXMOTION U11 RFT XL

225/40R18 92W RXMOTION U11 RFT XL

4,330.00 ден

На лагер

4,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019200-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: