225/40R18 92W UltraContact XL FR

CONTINENTAL

225/40R18 92W UltraContact XL FR

225/40R18 92W UltraContact XL FR

7,430.00 ден

На лагер

7,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500261 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: