225/40R18 92Y ALTIMAX A/S 365 XL FR

GENERAL TIRE

225/40R18 92Y ALTIMAX A/S 365 XL FR

225/40R18 92Y ALTIMAX A/S 365 XL FR

6,490.00 ден

На лагер

6,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021763 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: