225/40R18 92Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-15%

225/40R18 92Y MP47 Hectorra 3 XL FR

225/40R18 92Y MP47 Hectorra 3 XL FR

4,624.00 ден

Out of stock

4,624.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500431 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: