225/40R18 92Y N’blue 4Season 2 XL

NEXEN

225/40R18 92Y N’blue 4Season 2 XL

225/40R18 92Y N’blue 4Season 2 XL

6,770.00 ден

На лагер

6,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503748 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season 2

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: