225/40R18 92Y N’Fera Sport XL

NEXEN
-10%

225/40R18 92Y N’Fera Sport XL

225/40R18 92Y N’Fera Sport XL

4,851.00 ден

На лагер

4,851.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500616 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: