225/40R18 92Y Powerproof XL

NOKIAN
-15%

225/40R18 92Y Powerproof XL

225/40R18 92Y Powerproof XL

4,989.50 ден

На лагер

4,989.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023542 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: