225/40R18 92Y Proxes Sport A XL

TOYO

225/40R18 92Y Proxes Sport A XL

225/40R18 92Y Proxes Sport A XL

6,490.00 ден

На лагер

6,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020168 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: