225/40R19 89W RXMOTION U11 RFT

ROADX
-10%

225/40R19 89W RXMOTION U11 RFT

225/40R19 89W RXMOTION U11 RFT

4,752.00 ден

На лагер

4,752.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021837 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

89

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: