225/40R19 93V TS860S SSR XL FR

OUTLET 2021
CONTINENTAL

225/40R19 93V TS860S SSR XL FR

225/40R19 93V TS860S SSR XL FR

17,340.00 ден

На лагер

17,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018205-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

RR

D

Профил

40

WR

C

Дијаметар

R19

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: