225/40R19 93V TS860S SSR XL FR

CONTINENTAL

225/40R19 93V TS860S SSR XL FR

225/40R19 93V TS860S SSR XL FR

17,340.00 ден

Out of stock

17,340.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018205 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

RR

D

Профил

40

WR

C

Дијаметар

R19

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: