225/40R19 93V WR A4 XL

NOKIAN

225/40R19 93V WR A4 XL

225/40R19 93V WR A4 XL

11,170.00 ден

На лагер

11,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015971 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR A4

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: