225/40R19 93Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN
-10%

225/40R19 93Y PILOT SPORT 4 XL

225/40R19 93Y PILOT SPORT 4 XL

14,166.00 ден

Out of stock

14,166.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA013349 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: