225/40ZR18 92Y P ZERO XL

PIRELLI
-10%

225/40ZR18 92Y P ZERO XL

225/40ZR18 92Y P ZERO XL

8,604.00 ден

На лагер

8,604.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008406 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P Zero

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: