225/40ZR18 92Y UH PERFORMANCE XL

RIKEN

225/40ZR18 92Y UH PERFORMANCE XL

225/40ZR18 92Y UH PERFORMANCE XL

4,350.00 ден

На лагер

4,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014584 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: