225/45 R17 94V Proxes Comfort XL

TOYO
-10%

225/45 R17 94V Proxes Comfort XL

225/45 R17 94V Proxes Comfort XL

4,968.00 ден

На лагер

4,968.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500746 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: