225/45 R18 95Y Celsius AS2 XL

TOYO

225/45 R18 95Y Celsius AS2 XL

225/45 R18 95Y Celsius AS2 XL

9,200.00 ден

На лагер

9,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500749 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: