225/45R16 93W N’FERA Primus XL

NEXEN

225/45R16 93W N’FERA Primus XL

225/45R16 93W N’FERA Primus XL

6,540.00 ден

На лагер

6,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500618 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-FERA Primus XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: