225/45R17 91H Polaris 5 FR

BARUM

225/45R17 91H Polaris 5 FR

225/45R17 91H Polaris 5 FR

5,840.00 ден

На лагер

5,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024219 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: