225/45R17 91H WR D4

OUTLET 2021
NOKIAN
-30%

225/45R17 91H WR D4

225/45R17 91H WR D4

6,083.00 ден

На лагер

6,083.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024073-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: