225/45R17 91V PremiumContact 6

CONTINENTAL
-10%

225/45R17 91V PremiumContact 6

225/45R17 91V PremiumContact 6

6,156.00 ден

На лагер

6,156.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013080 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: