225/45R17 91V UC FR

CONTINENTAL
-10%

225/45R17 91V UC FR

225/45R17 91V UC FR

6,156.00 ден

На лагер

6,156.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501256 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

Ultra Contact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: