225/45R17 91W PRIMACY 3 GRNX

MICHELIN

225/45R17 91W PRIMACY 3 GRNX

225/45R17 91W PRIMACY 3 GRNX

7,430.00 ден

На лагер

7,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005661-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: