225/45R17 94H ALT WIN 3 XL FR

GENERAL TIRE
-10%

225/45R17 94H ALT WIN 3 XL FR

225/45R17 94H ALT WIN 3 XL FR

4,527.00 ден

На лагер

4,527.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014380 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: