225/45R17 94H KRISALP HP3 XL

KLEBER

225/45R17 94H KRISALP HP3 XL

225/45R17 94H KRISALP HP3 XL

5,550.00 ден

На лагер

5,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010540 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: