225/45R17 94V G-M All Season XL

LING LONG

225/45R17 94V G-M All Season XL

225/45R17 94V G-M All Season XL

3,620.00 ден

Out of stock

3,620.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504941 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

LING LONG

Шара

G-M All Season

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: