225/45R17 94W All Season Contact XL FR

CONTINENTAL

225/45R17 94W All Season Contact XL FR

225/45R17 94W All Season Contact XL FR

7,870.00 ден

На лагер

7,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024226 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: