225/45R17 94W MC501 XL

MILEVER

225/45R17 94W MC501 XL

225/45R17 94W MC501 XL

3,650.00 ден

На лагер

3,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503866 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MILEVER

Шара

MC501

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: