225/45R17 94W R888R XL

TOYO
-10%

225/45R17 94W R888R XL

225/45R17 94W R888R XL

9,027.00 ден

На лагер

9,027.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024125 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

R888R

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: