225/45R17 94Y DRIVEGUARD RFT XL

BRIDGESTONE
-10%

225/45R17 94Y DRIVEGUARD RFT XL

225/45R17 94Y DRIVEGUARD RFT XL

5,049.00 ден

На лагер

5,049.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011130 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BRIDGESTONE

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: