225/45R17 94Y PremiumContact 6 XL

CONTINENTAL
-10%

225/45R17 94Y PremiumContact 6 XL

225/45R17 94Y PremiumContact 6 XL

6,327.00 ден

На лагер

6,327.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010958 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: