225/45R18 91W PRIMACY 3 ZP *

MICHELIN
-10%

225/45R18 91W PRIMACY 3 ZP *

225/45R18 91W PRIMACY 3 ZP *

12,501.00 ден

На лагер

12,501.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501501 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PRIMACY 3 ZP

Тежински индекс

91

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: