225/45R18 91Y ContiSportContact 5 SSR *

CONTINENTAL
-10%

225/45R18 91Y ContiSportContact 5 SSR *

225/45R18 91Y ContiSportContact 5 SSR *

11,439.00 ден

На лагер

11,439.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500264 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: