225/45R18 95V OB944 XL

TOYO

225/45R18 95V OB944 XL

225/45R18 95V OB944 XL

8,770.00 ден

На лагер

8,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023207 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: